Vila

Občasník ze života miniaturní studentské koleje - vily na pražské Dědině - obývané vesměs vysokoškoláky - budoucností národa.
13:45 27.11.08 - šuf

Vánoce na Ateliéru

Nazdar kormoráni. Protože Ježíšek to 24. zase všechno nestíhá, kontaktoval nás na Ateliéru, nešlo-li by u nás zase udělat Vánoce v jiným termínu. Zavolali jsme si, pokecali, a on povidá že nám ty dárky hodí až 25.12. A já mu řikam, že radši dřív. A on že ne. Co vám budu povídat - nepohodli jsme se, a nedonese nám letos nic, prevít. Ale zato si můžem udělat vánoce kdy chcem :)

Takže, pokud mě do 30.11. nezavalíte protestama, že to je blbý datum, tak se naše Vánoce odehrajou v pátek 12.12.2008, místo konání - Praha 2, možná i Praha 6. Otázkou je vánoční výlet - podle časových dispozic účastníků začnem buď ve tři na Divoký Šárce (půjde ozdobit stromeček zvířátkům), nebo v půl sedmý na Ateliéru (na Praze 2 nakrmíme leda ptáky na památníku, a položíme květy na hrob neznámých důchodců na Olšanských hřbitovech. což uděláme).

Dárky přinese tradičně každý tři, bez označení adresáta, a jiný tři si zase odnese, né že se nám to tam zůstane válet. Salát, řízky a svařák vyrobíme koordinovanou svépomocí. Možnost přespání ve vlastním spacáku u nás bude :).

V tuhle chvíli mi napište, hodláte-li se zúčastnit - radši sem, nebo kdyžtak na maila.

13 komentářů - přidat komentář
2:17 4.3.08 - šuf

inovace bez legrace

Přátelé, bércouni, kamarádi! Venku za oknama zuří 21. století. Kdo si toho nevšim, tak mu to teď řikám. A ihned se tážu - v jakém že duchu se toto století bude odehrávat? V duchu Inovace!
Ano, je čas postavit se realitě čelem - nalézt nové výzvy, a v zápětí je překonat. Jak jinak než inovací. Takže: život je píča, a rozprášil nás po planetě záludným způsobem - takže hospody u Václava a na Dědině krachujou, a hlavně, naše játra pomalu měknou. Léta poctivé práce přicházejí vniveč. Ach ano, říkáte si - ale co naplat, s tisícovkama kilometrů nejsou žerty. Vážení přátelé, já znám řešení!
Plán jest tento: využijeme moderních technologií - lhostejno zda pro přenos textu, slova, či obrazu - a uspořádáme si párty onlajn. Nemusíte nikam chodit, stačí vám internet, a nějakej ten lahváč. Informace mezi námi potečou proudem, možná někdo i pobleje klávesnici.
Bude to nejspíš totální úchylárna, experiment o jakém už jsem párkrát slyšel hovořit, ale nikdo takovou pořádnou e-pařbu (tak jsem to skromně nazval) nezažil. Buďme první, a vykročme vpřed do země zaslíbené! Pro první takovou akci volim termín sobota 8.3. a nebo neděle 9.3. večer (já budu chlastat po ránu na lačno :). Hlasování o definitivním termínu bude tady v diskusi, ukončeno ve čtvrtek ráno středoevropskýho času. Tož kdo nemáte, připravte si skajp, zásoby a vůbec. O víkendu zdar na vlnách e-pařby :)

6 komentářů - přidat komentář
11:50 7.2.08 - šuf

tesco tesco

Vážení přátelé drobného hazardu (jak brzy pochopíte, nikomu jinému tahle pozvánka určena není), zdá se to být chvilka od dne kdy jsem prvně onanoval. Rok se s rokem sešel, šli spolu na pivo a za chvíli jich tam seděla už pěkná banda. A jak přicházeli další, stal jsem se s chlapce mužem. Alespoň papírově. Ale duševně? Vojna mi nebyla kojnou, vyrůstal jsem jako v bavlnce a dosud mě nikdo nekopnul do prdele a neposlal na zkušenou. Co si neuděláš, to nemáš - kopnul jsem se tedy do prdele sám, a proto, jak možná víte, odlétám za necelé dva týdny na půlroční vejlet za klokanama.

Duševní dospělost, jejíž opožděný příchod na této cestě očekávám, se dostaví zcela jistě díky okolnostem náhlým a nečekaným. Jisté je toliko, že tou dobou budu totální sockou na druhém konci světa. Sokrates s Erasmem totiž do zapadlé trestanecké kolonie vprostřed pacifiku nedosáhnou, a proto mam už sbalenej spacák, karimatku a stan, možná přibyde i vařič a vitana polívky, neb nocležiště ni stravu dosud nemám zajištěny (natož abych na ně měl šušně). Zkrátka - má dovolená je takříkajíc none inclusive. Budu spát pod převisem Sydneyské opery, jenom nevim kde tam seženu dříví na táborák. Avšak tenhle most překročim až k němu doletim.

V rámci příprav na muj malej vejlet se důsledně připravuji (třeba nočníma saunama se zavřeným oknem a naplno puštěným topením) A jelikož život socky si lze jen těžko představit se sklínkou skotské či portského, rád bych uspořádal experimentální Tesco Tesco párty (která bude zároveň mou rozlučkovou).

Jako začátek akce stanovuji sobotu 16.2. ve 14:07 zastávka otovice pošta (v 13:55 tam jede bus číslo 5 z tržnice). Toleruje se jízda "na bílo", ale neni to nic moc. Následně se pěšky (bo linkáče sou pro buržousty co maj práci) vydáme k děpoltovicům na naší chatu - kde nejspíš vyrušíme některého z kolegů, jenž si do ní každou zimu zjedná pomocí cihly přístup a ztopí nám vždycky něco dřeva. Kolegu pozdravíme "ahoj žlababo" a počneme sockovat. Čili zevlovat, a konzumovat donesené tesco víno, tesco párky a tesco pivo (povoleny jsou i lepší značky, avšak pouze s přelepenou etiketou, nebo konzumované z papírovýho pytlíku jak v americe). Dojde i na pár (a)sociálních soutěží, včetně módní přehlídky. Jo, vemte si nějaký správný socka oblek - jsou levné, slušivé, a nezamrzí to, když je polejete vínem.

Dále vás nebudu omezovat, v ideálním případě v děpoltovickém squatu přespíme, ráno vrátíme lahváče, koupíme nový, podebatujem nad českou krajinou o životě, pak vás pošlu do prdele (jak už se u nás pomalu stává tradicí) aby se vám po mě nestejskalo a odhopkam směrem k letišti maje v kapse poslední krabicák.

8 komentářů - přidat komentář
19:58 8.12.07 - šuf

tak teda vánoce

Věc je již domluvená, zpečetěná. Jelikož už nám na vile bydlí nějaký přistěhovalci, zvolili jsme pro letošní vánoční seanci lokalitu, kde budeme moci výborně zavzpomínat jaké to bylo tenkrát, když jsme na vile šetřili plynem. Ano, jde o naši chatu v Děpoltovicích.

Tak jak se to o Vánocích dělává, vsadíme na tradiční koncepty žrádla a dárků. Zbyšek témuž říká metoda cukru a biče. Zamyslete se nad tím, co z toho je cukr a co bič. Já to udělal a došel k následujícímu: vzhledem k tomu, že žrádlo bude vlastní výroby a o kvalitě dárků víme své z předchozích ročníků .. jde spíš o metodu biče a biče. A přesně na tu vás srdečně zvu!

O co teda půjde? V sobotu 22.12. cca kolem půl desáté ráno (to upřesníme) vyrazí z varů od zwerimexu dnes už legendární oranžový expres (kosmonaut), a doveze nás do děpoltovic. Jedná se o kvalitní vůz, takže případně zvládne trasu i vícekrát, nicméně pokud by si znovu postavil hlavu, dá se do děpoltovic dojít i pěšky :). Následovat bude výlet se svařeným vínem, jenž vyvrcholí ozdobením stromečku pro zvířátka. Po návratu počneme s aplikací biče a biče, dodržováním vánočních tradic, to vše v našem vilo-rodinném duchu. Kdo zná jakou tradici, může si její provedení připravit, já například zajistím vodnici s františkem místo uhlíku (ale vítány jsou i tradičnější tradice). V závěru zapálíme purpuru a po ní k nám vklouzne to tajemné kouzlo vánoc, pak se všichni rozprchnou na třídní srazy plni nostalgie a obtěžkáni úžasnými dary.

S sebou si vemte 3ks darů libovolné kvality i ceny (určené neznámému adresátovi), rozhoduje originalita. Vlastnoručně upečené (či jinak vytvořené) vánoční pečivo, rozhoduje taky originalita, ale minimálně jedno si sníte sami. Jinak vám stačí dobrý boty a teplý oděv, svařák dle potřeby, nějakej určitě uvaříme kolektivně.

Akce není kapacitně omezena, zváni jsou všichni bývalí obyvatelé vily, či členové jejího fanklubu. Jenom napište do komentářů, nebo dejte prostě nějak vědět hodláte-li se účastnit. Ježíšek forevr.

10 komentářů - přidat komentář
22:43 14.11.07 - Jita

Vánoce

Hola kamarádi, bývalí spolubydlící a jiní, kteří jezdili na naší vilu z daleka i z blízka.. Nevím jak u vás, ale my tady máme už měsíc Vánoce. Alespoň v ulicích. A tak si říkám, co letos? Poslední dva ročníky Vánoc na Vile byli supr, tož jak to provedete / provedeme letos? Tradice je tradice!

6 komentářů - přidat komentář
17:14 14.8.07 - kobra 11

Kobra 11 bere Charmandera na výlety a zkrášluje mu okolí

na fotkách je vidět jak je šťastný, když může objevovat nové světy, když může létat na výlety!!!

Až bude velký bude mít velká křídla, zatím na to jen zlehka trénuje.

takhle vypadá kreslený

a takhle ve skutečnosti

to je podoba, co? a jak se usmívá, jak je šťastný

a sluší mu to. moc!

2 komentářů - přidat komentář
20:05 31.7.07 - Jita

TOP TV

Tak si to představte. Top TV dnes o půlnoci pozastavuje vysílání. Navrhuju minutu ticha, za Slávka a Markétu!!!

26 komentářů - přidat komentář
20:27 19.7.07 - Jana

Reparát

Ti co byli na vorech budou vědět...bohužel k dědskýmu táboru to nejde přidat...
Destyl-Reparát.mp3

2 komentářů - přidat komentář
13:53 5.7.07 - šuf

epilog?

Dneska ráno jsem se probudil, a než jsem otevřel oči hrál jsem svou oblíbenou hru - hádal jsem kde přesně ležim, jakým směrem natočenej atd. V tý hře se nepoužívaj vzpomínky, prostě jen zvuky okolí, vjemy z přikrývky a podložky, pocity. Přiznám se že mě ani nenapadlo že nejsem na vile - z otevřenýho okna se ozývala sekačka, pokoj byl od sluchu malej, takže jsem "byl" stopro ve svým pokoji za příčkou. Až porušení pravidla o vzpomínání mi rozmetalo iluze.

No zkrátka - vila úspěšně předána. Čas na emoce neni poněvadž je festival, nebo ne? No on si ho každej nějak po svým asi udělá - pro mě osobně loučení s vilou proběhlo už v dubnu, když se rozhodovalo o jejím opuštění. Tenhle humbuk byl jen dohra. Přesto i mě na chvíli navštívila melan-kólie. Heslem opouštění bylo NEOBJÍMEJTE STĚNY, JSOU NAMALOVANÝ. A tak jsme místo objímání píglovali radiátory a pili pivo.

Druhý pokus o vystěhování proběhl úspěšněji než prvý - ať už díky milosti bohů, majitelů či naší poctivé práci. Nebo majitelé podcenili přípravu (podezírám je, že před prvním předáváním tloukli deset minut sekyrama o štíty jako vikingové, když potřebovali před bitvou napumpovat adrenalin do krve). Obtažená nebyla obtažená (možná proto že byla obtažena), majitel Zdenda byl dokonce rozvernej (asi byl rád že už se dekuje do švýcar) obé snad i proto že nový nájemce se netvářil zle. Prodali jsme mu AP (krabičku co nám dva roky nosila internet na vilu) za dva litry, a tak jsme je šli s úklidovou četou propít.

Toť vše - dům opuštěn a co nevidět se z něj stane opět obyčejná obytná jednotka. Světu se staly už i větší ztráty, přesto i tahle zamrzí. Co s timhle fórem? Zapečetit ho jako takový ty balíčky (time capsules) co se zakopávaj do země, aby je za sto let někdo vykopal a pak byl z toho obsahu jako nějak na větvi? A nebo ho nehcat dále v provozu pro komunitu bývalých obyvatel vily, a jejího širokého fanklubu?

Mějte se hezky, až budete mít cestu přes dědinu, skočte pozdravit Haničku do hospody - ani jsme se s ní nerozloučili, měla krátkej tejden. My máme dlouhej, to je jistý - jinak by se do něj nevešlo tolik. Tak tedy vila je mrtvá, ať žije vila. Howgh

4 komentářů - přidat komentář
0:48 2.7.07 - šuf

Pan majitel na scéně

Že nebude předávka žádnej med jsme tušili všichni. Jediný štěstí, že tu žádnej z rodiny majitelovy nestrávil dětství, ani tu vlastně nikdy pořádně nebydlel. Dva roky svůj domek zevnitř pořádně neviděli - mohli si jen domýšlet jaká zvěrstva tam za tu dobu banda študáků napáchala.
Připadaly v úvahu dvě strategie - strategie "Plzák" alias zatloukat,zatloukat zatloukat (jak poznamenal Bárt, my ten barák nerenovujeme, my jenom maskujeme co všechno je rozbitý), a strategie "Hele Zdeňku" (křestní jméno pana majitele) která zahrnovala vyjevení strašné pravdy v celé síle - kredenc stojí na cihlách, okno nestojí v pantech...a vůbec celej dům nestojí za nic. Zdaleka ne všechny závady jsme zapříčinili my! Zjevně i předchozí nájemníci a ti před nima (ono se to střídalo v rychlém sledu, od Korejců až po ruský baletky) volili Plzáka - a to úspěšně. Férová varianta Hele Zdeňku se zdála být riskantní leč přitažlivá.

To všechno do chvíle, kdy pan majitel skutečně přišel - od první chvíle kdy jsme ho spatřili byl Plzák jasná volba. Tvářil se zle, navíc měl s sebou dva nohsledy - dceru Jolanu alias obtaženou (kdo neviděl, nepochopí), a neznámého mužíka, zřejmě jejího manžela (o něm Hůša prohlásila, že musí bejt impotent, protože obtaženou zjevně už nikdo dloouho neobtáh). No zkrátka, jakmile se naše oči střetly, začali všichni tři pálit rovnou od boku jak zběsilí. Šlo o útoky typu "tady je kapka barvy", "ve sklepě je pavučina" nebo "na topení je prach". Tady vůbec nešlo o to v jakým stavu dům je, ale o 27 tisíc zálohy za něj. Bojovali výhradně ránama pod pás - my jenom stáli jak opařený. S žádným z členů inspekce se nedalo rozumně mluvit - prohlašovali jenom dokolečka střídavě "to snad neni možný", "to nemyslíte vážně" a "jak si to představujete". Hůša prý není z funkční rodiny, neví totiž že v digestoři je BEZPODMÍNEČNĚ nutné měnit filtr každý půlrok.

Vrcholem byla návštěva pokoje u kluků, kde Jolanka nalezla skvrnu na koberci. Po několika jaksitopředstavujete přišla otázka
M (majitel) : můžete mi říct co to je?
J (já): flek. na koberci.
M : jak je to možný? Můžete mi říct jak se vám to mohlo stát?
J: asi se tam něco vylilo.
M: to je strašný!
J: vám se nikdy na koberec nic nevylilo?
Ten dobrý muž (solidně vypadající asi šedesátiletý pan inženýr pracující ve švýcarsku) odvětil ledově klidným hlasem "za posledních deset let se mi nic takového nestalo". Nevydržel jsem to a vyprsknul smíchy. V podobném duchu se nesla celá půlhodinová prohlídka - nakonec jsme pod tíhou reality museli s Hůšou začít hrát jejich hru a hádat se s nima o těch kravinách. Šlo o zákopovou válku, bojovali jsme o každý metr a nakonec vítězně vyrazili z pana majitele papír se soupisem závad (fotka dole). Vypadá to docela v pohodě, opravíme co je na papíře a prdíme na ně, snad to všechno dobře dopadne.

Poučení? Až budu příště přejímat dům či byt, zkontroluju všechno, i jestli je utřenej prach a majiteli to náležitě vytknu...no to je ale blbost, to bych v životě neudělal. Lidé jsou různí, když jde o prachy může se ve svini obrátit i docela sympatickej strejda. Až bude po všem, pošlu mu odkaz na tuhle stránku.


8 komentářů - přidat komentář
22:19 1.7.07 - Jana

Jeden ze zážitků, který si nekoupíš

Šuf si na zahájení posledního dne, hned po probudzení, úspěšně probodl nohu vidličkou. Teklo z něj hrozně krve a řval u toho, ale to jsme bohužel nedokázali vyfotit, jelikož jsme se právě probudili a k tomu s kocovinama. Schopnost mu pomoci byla obdobná jako schopnost fotit. Štěstí, že zranění nevyžadovalo okamžitou první pomoc....nakonec pomohl fernet a Huši náplast se zvířátkama.

1 komentářů - přidat komentář
20:05 1.7.07 - šuf

fotky z demoliceležení. doslova.

zahrádka

demoliční tým

přidat komentář
19:47 1.7.07 - šuf

sedm čili sedm dní apokalypsy

Prvý den: Bůh řekl budiž světlo. Byla proražena příčka. Zkáza začíná.

Druhý den: VŠECHNO jsme rozbili, zničili a vyhodili na zahradu. Pak jsme se podívali co na vile zbylo, to jsme rozbili a hodili na zahradu. A tak to bylo.

Třetí den: Funda objevil vertikutátor, aneb rozmrdávátko aneb vifikundaci. Je to kovová tyč s jednim koncem širokým a druhým špičatým. S její pomocí pak roztloukl všechno na zahradě na ještě menší kousky.

Čtvrtý den: Počínáme si zoufat. Na vile je pořád spousta bordelu. Na zahradě ještě větší. Pod rouškou noci jej roznášíme do kontejnerů po sídlišti, v čemž zdatně pomáhají dva fiátky. Hromada bordelu se nezmenšuje

Pátý den: Marek získal pro naši věc Havla - kamaráda se čtyřma kolama o kapacitě cca deset fiatů. Hurá! Odvážíme bordel do sběrných dvorů.

Šestý den: malujeme, uklízíme. Někteří pracují více, jiní méně. Komunismus to neni žádná prdel. Morálka přesto dobrá, braníky nám zatim nedocházejí.

Sedmý den: bůh odpočívá, my ne. pulírujem vilu do podoby nádherné. Sláva, vše je dokonáno. Pocit z dobře vykonané práce překazí až příchod majitele...

Tak takhle nějak to bylo. Dní sme ale potřebovali míň, zato práce bylo víc. Transformace studentského squatu na rodinný domek je věc nelehká. Všem zúčastněným děkuji, zejména pak externistům kteří pracovali víceméně dobrovolně a zadarmo. Všechny sny začínají i končí, bordel zůstal na dědině, zážitky jsme si odvezli.
pruchod_vilou.avi

21 komentářů - přidat komentář
18:28 1.7.07 - šuf

Boříme příčku

Video věrně dokumentuje moment, ve kterém jsem se připravil o vlastní pokoj.
prulet_prickou.avi

přidat komentář
8:41 27.6.07 - Jana

Vila vole!tenhle transparent jsme vcera objevili v jednom nejmenovanem klubu.....ze by nas znali?

1 komentářů - přidat komentář
10:11 26.6.07 - šuf

Kosmonaut přichází

Heslem celé operace bylo: zážitky si nekoupíš, ale v tomhle případě jo. A přesně proto tým zvaný svatá trojice ve složení zbysheck-láďa-šuf udělala další ze série rozhodnutí spadajících svou rozumností tak asi někam do období vrcholné puberty (i když my jsme ještě nejspíš ještě před vrcholem). Koupili jsme si totiž nového kamaráda. Jmenuje se Kosmonaut je trochu línej, má mírnou kožní chorobu a výbornej metabolismus.

Teď zrovna je nemocnej ale dlouho to nepotrvá a vezmeme ho (nebo on nás?) do světa na zkušenou. Doufáme že tyhle prázdniny dokonce několikrát. (mimochodem stále ještě sháníme zájemce - potenciální účastníky zájezdu při kterém možná dojdeme do evropy, možná jenom na jesenici, ale každopádně to bude nezapomenutelný).

V současné době se nachází na krátkodobém pobytu v lázních Velichov, kde čeká až se mu uzdraví startér. (na čemž už jsme s láďou nechali hodně nervů, krve a potu. ale všechno to dobře dopadne) Jinak je celej žhavej do cestování. Vejde se do něj devět lidí, a to nepočítam místa k stání. Vždycky mi přišli legrační příznivci tuningu, co si roštujou ego na tom jak ten jejich pětikvalt pěkně kloktá, ale už to asi začínam chápat. no prostě JOOOO!

kosmonaut poprvé

podruhé

a potřetí. láďa se směje, to si ještě myslí že ho nekoupíme

přidat komentář
20:13 22.5.07 - šuf

Goodbye Dědina

Poslední rozloučení s vilou Vyvolených proběhne ve dnech 28.-29.6. Žal i nadšení z této veliké události bude intenzivně zaháněn - přes den prací a přes noc alkoholem. Kdo poblije stěnu, maluje. Kdo jí nepoblije maluje taky. Nepřijde-li do té doby brutální faktura za energie, zajistíme občerstvení i obžerstvení.

Zveme na tuhle akci všechny současné i bývalé nájemníky, stejně jako i členy fanklubu naší dědinské koleje. A taky členy fanklubů členů toho fanklubu (to je k zamyšlení). Podmínky účasti jsou jenom dvě:
1)pomoc při OBOU výše jmenovaných procesech zahánění smutku.
2)při každým opouštění vily musí každej nést víc věcí, než s kolika přišel. (na konci celý operace má bejt vila prázdná)


Uvítáme a náležitě odměníme jakékoliv řidiče vybavené vozem schopným převozu harampádí. Člověku s dodávkou či ávií bych možná i políbil ruku. Externisté nechť si přinesou spacáky, pokud teda hodlaj spát.


Plán akce je následující - k 28.6. ráno by už měly být z vily bezpečně vyklizeny předměty, k nimž má někdo citový vztah (ty předměty by mu měly patřit, ne že někdo odnese ledničku). Pointou celé akce je, že NEJDŘÍV narazíme primalex a pak teprv sud. Mezi tim něco vymalujem, zasádrujem, a zasklíme. Doufejme. Plán jest zahlazovat stopy našeho pobytu pokoj za pokojem odshora dolů a to až do momentu než skončíme v předsíni nebo na káry.
Teda primární cíl je ta předsíň. Podpůrné jednotky budou mezitím likvidovat zbylý nábytek - třeba ho nenápadně roznášet zpátky po sídlišti, kde jsme ho vzali. Zkusíme domluvit i nějakej honosnější odvoz - máme to štěstí že na Ruzyni je v provozu i sběrný dvůr (budem muset sehnat pár místních občanů).1 komentářů - přidat komentář
13:59 20.5.07 - šuf

chcete mě? my ne...

Tak tenhle krasavec už nám tu nějakej měsíc parkuje. Dali ho sem úplně cizí lidé. Je to kříženeček mezi škodou 120 a 130, rád by do většího bytu k dětem. Jo a nevíte někdo co znamená zkratka SKP? Má to všude napsaný.

detail tváře

z profilu

fotka i s vilou

přidat komentář
15:10 19.5.07 - Jana

Takhle krásná vila byla

Nechápu jak může paní vobtažená nabízet vilu k pronájmu za 29 tisíc měsíčně, když jsme v ní dva roky bydleli my.
http://www.reality.cz/cgi/detail?ord=610-004011

přidat komentář
10:19 18.5.07 - šuf

vila v očekávání

Asi za čtvrt hodiny se stane něco strašnýho. Přijde majitelka (Kuhnová alias vobtažená) se zájemcem o vilu, na prohlídku. Že zájemec sůj zájem rychle zratí je bez diskuse. Ale do naše paní domácí?

Za dva roky co tu jsme se nikdy naši majitelé nepodívali dál než do předsíně. Buď jsme je úspěšně drželi od vily dál, nebo měli strach oni, kdo ví. Každopádně za chvíli tuto magickou hranici překročí a pak....se země zachvěje. A to jsme uklízeli! Nicméně několik rozbitých lahví, stolek politej kapří krví, hromada pečiva pro zvířátka a papírové kytičky a balónky na stěnách (to byl výčet kuriozit v obýváku, běžný věci jako jsou křesla z kontejneru nebo nástěnka visící na klacku zapíchnutým do zdi nepočítam) tu přeci jen zbývá. Ještě že tu paní domácí neprožila dětství, to by mohlo bejt na infarkt.

Nevim jestli se bojim nebo těšim, nejspíš obojí. Půjdou i do pokojů. Aleš se nahoře zabarikádoval, což považuju za moudrej čin. (i když fakt, že jejich dveře postrádaj výplň a jdou v pohodě prolézt tu barikádu dost zlehčuje. Ze záchodu jsme odstranili ceduli "mejte po sobě ten zasranej hajzl, je to fakt nechutný". Vše jest připraveno, to bude veselá šaráda. Rezignuju a místo úklidu ťukám tuhle zprávu19 komentářů - přidat komentář
22:39 27.4.07 - Jana

Rozcvička párty

Proč rozcvičková se dá vysvětlit několika způsoby:
1)původne měli mít všichni rozcvičkový úbor, ale silně jsme podcenili přípravu
2)několik členů se chystalo druhý den na Mácháč, takže bylo na co se rozcvičit (alespoň co se alkoholu týče)
3)Přípravit je nutné i vilu na rozlučkové párty, kterých bude zřejmě čím dál víc

gril nesmí chybět

tekutiny a minerály se musí doplňovatpřidat komentář
22:27 27.4.07 - Jana

Rozcvička párty 2Alík a lýtko


Jíťa a Robert


přidat komentář
17:30 24.4.07 - Jana

Konec se blíží - začínáme využívat potenciál

jen malé komorní posezení s pětilitrovým demižónem nejmenované pálenky

brčkem to jde nejlíp

tady je napsano slívka, ale vy to nevidíte

nakonec jsme si ugrilovali nějaký piváky

a všichni se tvářili spokojeně

a nesměl chybět ani náš elegán

přidat komentář
21:06 1.1.07 - ...

silvestr na vileAlik a jeho objevy

silvestrovske menu

4 komentářů - přidat komentář
22:40 20.12.06 - Ondra

Pozdrav z Lucemburska

...den na to byl na jatkách:o(


2 komentářů - přidat komentář
20:52 7.12.06 - Šuf

Pozvánka na Vánoce

Stejně jako loni, tak i letos zavítá Ježíšek na dědinu o něco dřív, abyste si mohli užít Vánoce dvakrát - nejen v kruhu rodinném, ale i v kruhu....na vile :).

Tak vás teda zvu na Vánoční párty v sobotu 16.12. k nám na dědinu. Ježíšek sice přijde až za tmy, my zahájíme program asi tak ve 14.00. Povinná výbava každého účastníka: 3 dárky do Ježíškovy loterie. Aspoň jeden musí být ruční výroby (takový nejvíc potěší). Dále řízek na Vánoční hostinu a drobný finanční příspěvek na salát (asi tak 20 kč), ozdoby na stromek pro zvířátka. Nepovinná výbava : jídlo pití libovolného druhu, silně doporučujeme víno, uděláme vánoční svařák. Spacák, propriety k vykonávání všemožných vánočních rituálů a to je zatial všechno.

1 komentářů - přidat komentář
16:43 3.12.06 - Ondra

Že by křesla pro vilu?

Heleďte u nás v kočárkárně se povalovaly dvě otočný křesla. Jsou docela velký,ale pohodlný, a hlavně nejsou z kontejneru!!!!Takže nesmrdí. Tak se ozvěte

5 komentářů - přidat komentář
Další stranaZobrazit 30 50 100 na stránce

Generálním sponzorem mojich stránek je v tento okamžik Jíťa - Jelen s rekordním příspěvkem dva sumečci, děkuju :)