10:26 28.5.08 - šuf

kravál musí bejt, kdyby na chleba nebylo

Drtivá většina lidí potřebuje pro udržení mentálního zdraví provozovat pravidelně nějakou tupou aktivitu. ..... Po přečtení předchozí věty asi začnete myslet na prasárny. To vám sice schvaluju, ale dneska budu psát o něčem jiným. Chci si totiž koupit bicí, elektronický. A věřte nebo ne, zdůvodnění který jsem si pro takhle elegantně vyhozených osmnáct tisíc vymyslel je: duševní hygiena.

Na bicí hraju špatně ale rád. Moc rád. A když nejsou v okolí bicí, tluču do jiných věci. Neživých! Teda...až na moje vlastní stehna třeba, taky samozřejmě stromy, brouči co se blbě nachomejtli a tak. Ale nemyslim si, že by za tim byla touha zděděná od pračlověka něco ztlouct. Naopak, mě dost frustruje když se tlučený objekt nějak deformuje, utíká a tak. To potom totiž nedělá ten zvuk co chci já. A vo ten tady de! Když jsem šel bubnovat k Veselým Trubadůrům, do dotazníku jsem uvedl, že mé hudební bubenické vzory jsou střídavý proud (50 Hz) a sbíječka (120 dB).

Při vyluzování zvuků mě totiž jímá zvláštní euforie. Nevim nakolik to funguje i u ostatních, ale evidentně míň než u mě, protože míň než já tlučou do stehen, stromů a tak. A nebo se jim to líbí stejně, akorát nechtěj vypadat jako kreténi? Kdo ví, to by bylo na delší úvahu. Já při vyluzování jako kretén vypadam (je to potvrzený z několika nezávislých zdrojů), což moje ego intelektuála nenese až tak těžce protože mu to vynahradim jindy, když pro změnu předstíram, že jsem distingovaný vzdělanec. To se dělá například tak, že používam slovo "distingovaný".

A proč teda ty bicí jako kupuju. No a věřte nebo ne, urodilo se mi v hlavě přesvědčení, že bubnování:
a) je prima tělocvik
b) se dá (s elektronickýma bubnama!) provozovat kdekoliv, kde máte prostor 2x1.5m
c) umožňuje mi namlouvat že jsem umělec (to jako muzikant :)
d) uvolní všechny ty adrenalíny a endorfíny co se maj občas uvolnit, abych nezmagořil
e) je to děsná zábava

A tak, přestože se v lepších chvilkách považuju spíš za kytaristu, jsem se rozhodl investovat do bubnů víc než jsem kdy napral do kytary, bo jinýho hudebního nástroje. Vlastně jsem tolik peněz nikdy nedal za nic, mimo počítače a letenky do austrálie. ... momentík .... ne opravdu za nic jinýho. Pracující muž by nad obnostem mávl rukou - splněný sen za měsíční mzdu? Cha! Já si však zvolil dráhu chudého postgraduálního studenta, a jedny takovýhle bubny stojí stejně jako tři měsíce pohodovýho přežití v Praze (včetně piva)!

Navzdory tísni já se rozhod že si je prostě zasloužim. A tak při regenerování buše tluču do stromů a usmívam se. Jak říkáme my sudeťáci: Wen die Natur anruft, du mußt!
adam

doporučení

doporučuju k tomu pořídit ještě sadu špuntů do uší za cca 15 Kč (což už zase neni taková pálka jako když nám bylo 6 )...nasadit špunty a dát volume co nejvíc doprava...nejlépe v hustě zalidněné oblasti. Ministr zdravotnictví varuje: Budeš mládeží, důchodci i zvěří milován!
šuf

soukromej kravál

Tak na to by stačily i bubny normální :) Já si tuhle vychytávku chci koupit hlavně kvůli tomu, že NEdělá rámus co se rozlejhá na kilometr daleko. Stačí mi rámus ve sluchadlech. Víš co, bejt rebel je cool, ale bubny rebelů co si hrávaj v osm ráno v hustě zabydlený oblasti nepřežívaj dlouho. A navíc....i když Funda (bydlel na Vile vedle zkušebny) na to může mít jinej názor, tak ani mě samotnýho bubnování tak netěší, když vim že za pár stěnama je spousta nasraných lidí.

Můj život se bez elektrických bicích nezhroutí, ale jistě bude méně kvalitní. Cítim tu menší paralelu se svojí koncentrátovou teorií. Budu moct bubnovat kdykoliv doma, nebudu tim nikoho rušit, vše bude ryhlý, sterilní, efektivní... Neni to vo volume co jde otočit doprava, ale doleva! Jak postřehl nějakej bystrej pán (nebo paní?...máme 21. století, víte co, rovnost a tak....klidně to první mohla říct i paní..a někdo si to zapsal až když to papouškoval manžel. Nebo na to možná přišel jejich pes...si vyberte...) "Auta dnes nejezdí rychleji díky lepšímu motoru, ale díky lepším brzdám". Souvisí to s s tim co jsem psal o bubnech? Já myslim, že jo.
adam

Trumpeta...

No, já si vdycky vzpomenu na pstružské akce - 7 30 ráno po flámu a pronikavej zvuk trumpety a piánka...tenkrát si nevypadal, že by tě ty nasraný pohledy opilců nějak iritovaly :-) ...ale co, v tom domě pro mě za mě můžou všichni spolu spát, celej den nic nedělat a na trombóny hrát...
Nějaký nový zprávy o Komplexu? A co pan Avokádo? Jak se mu vejde?
alik

Re: Trumpeta...

No tak ono to taky některé opilce spíše inspirovalo a jali se hledat nástroj, kterým by trumpetu přehlušili. Jak že se jmenuje ten strunnej nesmysl vyrobenej snad z kokosu?

To sem ani netušil, že ty stránky VT ještě jedou :)
adam

Re: nesmysl

Jmenuje se: strunej nesmysl, vyrobenej -snad- z kokosu...

ad opilci: ano, tak to bylo...k velké radosti těch zbývajících :-)
šuf

sláva buditelům národa

Kdo zaspí ráno po kalbě, zaspí ty nejlepší zážitky. Sice myslim, že jsem to nebyl já kdo ráno dul do onoho nástroje, ale čert to vem - protože já s tim činem souhlasim. Bylo to jednoznačně v zájmu spících! Spát si můžou doma.

Tyto věty píšu a jsem si vědom faktu, že můžou být dost záludně použity proti mě. Ale co, Pravda se pozná podle toho, že za ní autor trpí. Mistr Jan Hus, by se určitě taky nebál kázat o prospěchu ranního troubení.
alik

no...

... já mám takovou nejasnou vzpomínku, že jeden z nadšených dujících byla i má maličkost...

prosím střízlivější s lepší pamětí (adame) o potvrzení...
Jana

důkazy

Střízlivá jsem samozřejmě nebyla, ale mám usvědčující materiály (fotky), že jedním z dujících byl Vyčichlo a nemilosrdně a vytrvale třískajícím do piánka, které vydavá pouze jeden tón jsi byl opravdu ty Šufe :)
Adam

Z čehož tedy vyplývá

Že slipy i nástroj barvy kokosu zbyly, Alíku, na Tebe :-)
šuf

vděku se dnes trubadůr nedočká

Piánko OK, já jen psal že jsem nedul. My nekuřáci to totiž neutáhnem s plícema. Ale ohradil bych se oproti zvuku piánka - jistěže má víc tónů. A libozvučných! Mimochodem - byly v historii doby, kdy buzení živou hudbou bylo považováno za luxus, a né za vopruz. .. ale terazky hej. Čímž se jako magickým obloukem dostávám zpět k důvodu proč si kupuju tichý bicí, že jo :) Avšak role buditele se tak lehko nevzdám.
Pepek

objev

dnes jsem dosel k zaveru ze Sufanek se da vyslovit i jako Sukanek
šuf

objevy vpřed!

A tráva se dá vyslovit jako kráva.

.. nebo taky jako nosorožec. Což je legrace. Že jo.

Před pár tisíci lety přišli lidé na nápad, že když budou všichni věcem říkat stejně, tak se třeba budou schopný i domluvit. Ukázalo se to bejt docela užitečný, tenhleten ... hmm ... jazyk.
Adolf

ad objev

HA HA HA ...nebo dokonce OŠUKANEK HAHAHAHAHA...to mě nikdy nenapadlo...že se to tak dá vlastně vyslovit...

Exupéry kdysi řekl, že slova jsou naopak nástrojem nedorozumění.
takže už mlčim...
šuf

no jo

To měl pan Exupéry jistě pravdu. Akorát tehdá zapomněl dodat, že mlčení k porozumění taky moc nepřidá.

Ale jak to že měl pravdu? Myslim že právě proto, že ten nápad říkat stejným věcem stejně a různým věcem různě se nám nějak nepovedlo dotáhnout do konce. Nemam teď na mysli nevinný záměny typu kohoutek a koruna. Zato takový slova láska nebo spravedlnost, to sou těžký kalibry, u kterých by se na významu neshodli snad žádný dva lidi v celým Žateckým okrese.

Jak jednou řekl Old Shatterhand: "Mám mnoho jmen. Mezi bílými jsem Shatterhand. Na jihu mi říkají Pokai-mu, ... a dál si to nepamatuju(já - šuf, Shatterhand si to jistě dodnes pamatuje)." Pointa měla být v tom že šufánek se dá vyslovit aj jako "kretén zajebaný". Někdy se takový přebrept opravdu stane, a někdy na to i slyšim. To dělam tehdá, když si myslim že kretén zajebaný pro mě znamená něco úplně jinýho, než pro toho kdo to řek.
avOeyjfbmZYYc

izIJsUPvRmpquNI

state auto insurance >:))) insurance auto 098494
rsoJQClohXNCole

QEztwAxDIagsJYVW

auto insurance rates 088 life insurance quotes 8DD
wq

w@q.com

new orleans pelicans, hollister, cheap michael kors, 49ers nfl jersey, prada sunglasses, five finger shoes, steelers nfl jersey, long champ, philadelphia 76ers jerseys, cheap jerseys, nike.com, nike roche run, ray ban outlet, coach bags, fake rolex, cheap michael kors, longchamp, cheap mlb jerseys, mcm handbags outlet, coach factory online, hermes birkin bag, toms shoes, coach black friday, valentino, north face, broncos nfl jersey, ravens nfl jersey, oakley sunglasses outlet, ralph lauren online, toms shoes, mont blanc, nike air max, coach factory, oakley, michael kors, kobe bryant jerseys, adidas outlet, mcm handbags, tommy hilfiger, cheap nhl jerseys, north face backpacks, michael kors, jimmy choo outlet, swarovski canada, ray ban sunglasses, ray ban outlet, ray ban, coach handbags, oakley sunglasses outlet, bengals nfl jersey, cheap barbour jackets, nike canada, dolphins nfl jersey, beats by dr dre, michael kors, chargers nfl jersey, vikings nfl jersey, giuseppe shoes, prada handbags, the north face, salvatore ferragamo, orlando magic jersey, polo ralph, thomas sabo, air force, handbags outlet, indoor soccer shoes, louboutin, polo ralph lauren outlet, dwyane wade jersey, ray ban outlet, chrome hearts store, nike, north face, coach outlet sale, cheap oakley sunglasses, michael kors, asics, ralph lauren, omega watches, oakley canada, swarovski jewelry, ralph lauren outlet online, knockoff handbags, coach outlet online, adidas, burberry handbags, air jordan shoes, under armour curry, oakley vault, cheap oakley sunglasses, swarovski crystal, ralph lauren, coach outlet canada, michael kors purses, toms shoes, horloges, san antonio spurs jersey, tory burch shoes, adidas outlet, coach factory outlet, timberland outlet, hilfiger outlet, converse, michael kors handbags, cartier montres, oakley vault, buccaneers nfl jersey, pacers jersey, babyliss pro, ralph lauren outlet online, supra shoes, designer handbags, pandora uk, michael kors, adidas, ralph lauren online shop, michael kors bags, michael kors black friday, ray ban, nike shoes, azcardinals nfl jersey, michael kors, oakley sunglasses, levi's jeans, air jordans, coach outlet, aktienkurse adidas, nike tracksuits, supra footwear, mcm bags, nike mercurial, replica rolex, ray ban sonnenbrillen, oakley black friday, clippers jersey, hogan, new balance outlet, jaguars nfl jersey, nike Air Max Plaza, cavaliers jerseys, reebok, ralph lauren outlet, atlanta hawks jersey, cheap nike shoes, longchamp, iphone 5 cases, cheap clothes, ecco outlet online, burberry sale, coach store online, nike air max 2014, new balance shoes, texans nfl jersey, hogan outlet, michael kors handbags, basketball shoes, vans, tory burch handbags, rolex replica, nike roshe, tommy hilfiger, cowboys nfl jersey, coach handbags outlet, air max one, burberry, adidas canada, saints nfl jersey, nike air yeezy, ralph lauren outlet online, michael kors bags, kate spade bags, north face jackets, ralph lauren uk, hilfiger online shop, fossil uhren, michael kors purses, celine bags, fendi bags, michael kors, burberry sale, red bottoms, adidas online, oakley sunglasses cheap, air jordan retro, charlotte hornets jerseys, air max, plein outlet, polo ralph lauren, grizzlies jersey, louboutin uk, omega watches, thomas sabo, nike outlet, michael kors handbags, ralph lauren outlet, nfl jerseys, north face, rams nfl jersey, burberry sale, rolex watches, cheap oakley, givenchy handbags, nike, falcons nfl jersey, michael kors purses, bucks jersey, burberry, timberwolves jersey, juicy couture, michael kors outlet online, pandora, toms shoes, raiders nfl jersey, nike air huarache, jazz jersey, bcbg max azria, veneta, nike air huarache, tn pas cher, p90x, nba jersey, new balance, coach handbags, prada shoes, air max, pandora jewelry, marc jacobs, red bottom shoes, eyeglasses stores, cheap mlb jerseys, tory burch handbags, softball bats, wizards jersey, toms shoes outlet, ferragamo shoes, prada, converse sneakers, swarovski online, ralph lauren factory store, hollisterco, mizuno running, dsquared2 jeans, new balance, raptors jersey, instyler, prada outlet, jordans, ralph lauren, katespade, calvin klein underwear, nike roshe, ray bans, mcm bags, nike air max, boston celtics, ray ban, hollister co, rockets jersey, watches canada, swarovski, burberry sale, juicy couture outlet, bottega veneta, denver nuggets jersey, discount shoes, handbags outlet, christian louboutin, max shoes, burberry handbags, browns nfl jersey, knicks jersey, dallas mavericks jerseys, marc jacobs, michael kors outlet, converse shoes, nike outlet store, nike air force, polo ralph lauren, oakley sunglasses, ray ban sunglasses outlet, jordan, celine black friday, air max 90, beats audio, burberry outlet online, the north face outlet, burberry, versace clothes, ray ban sunglasses outlet, lions nfl jersey, louboutin outlet, nike air max, ed hardy, air max, jerseys from china, longchamp handbags, roshe, cheap true religion, jets nfl jersey, golden state warriors jerseys, nike free run 5.0, burberry outlet, tory burch outlet, [/b], [b]salomon, michael kors outlet, ray ban, nike, converse, oakley sunglasses, cheap jerseys, burberry outlet store, cheap ray ban, nike, brooklyn nets jersey, bills nfl jersey, polo ralph lauren outlet online, ralph lauren, ray bans, patriots nfl jersey, packers nfl jersey, cheap glasses, baseball bats, oakley, asics gel, tommy hilfiger, north face, nike free run, hollister, philipp plein clothing, jimmy choo shoes, bcbg max, pandora charms, burberry handbags outlet, lunette ray ban, giuseppe zanotti sneakers, hollisterco, trail blazers jersey, chiefs nfl jersey, nike mercurial, chi hair, colts nfl jersey, longchamp outlet, true religion, cheap oakley sunglasses, north face outlet, ray-ban sunglasses, tommy hilfiger, hilfiger outlet, titans nfl jersey, hollister, michael kors outlet online, nike huaraches, puma sneakers, puma online, roshe run, free run, lacoste outlet online, ralph lauren black friday, cheap jordans, panthers nfl jersey, jordan jerseys, michael kors handbags, cheap jerseys, michael kors, kevin durant jersey, coach factory outlet online, timberland boots, redskins nfl jersey, beats by dr dre, ralph lauren polo, vans shoes, huarache, air max 90, ferragamo, toms outlet, adidas, northface, coach purses factory, mcm handbags, ralph lauren polos, eagles nfl jersey, nike outlet, cheap true religion, ray ban outlet online, true religion jeans women, louboutin outlet, michael kors outlet online, dre beats, seahawks nfl jersey, barbour jackets, wedding dresses, nike shoes outlet, soccer shoes, coach outlet online, barbour jackets, hermes bags, pandora, michael kors outlet, chi flat iron, ipad mini cases, armani shoes outlet, kings jersey, barbour outlet online, coach store, ray ban wayfarer, michael kors taschen, nike air max, omega, jordans, hugo boss clothes, oakley, cheap nhl jerseys, true religion jeans men, longchamp black friday, chaussure timberland, nba jersey, replica rolex, true religion outlet, vans, barbour jackets, new balance canada, coach store outlet, burberry handbags outlet, air max 2015, phoenix suns, occhiali ray ban, kate spade outlet online, bears nfl jersey, ray ban black friday, timberland shoes, nba jerseys, air max, michael kors canada, oakley sunglasses outlet, christian louboutin shoes, hermes, swarovski jewelry, kate spade outlet online, mbt mens shoes, longchamp, kids hoodies, roshe runs, nike, longchamp outlet, woolrich mens jackets, giants nfl jersey, lunette oakley, toms.com, toms shoes outlet, nike free, occhiali oakley, michael kors outlet online sale, hollister kids, pandora schmuck, nike air max 2014, dsquared2 outlet
ninest123

ninest123@163.com

mt1011
cheap oakley sunglasses
hermes handbags
nike shoes for men
ralph lauren outlet online
moncler outlet
uggs on sale
ugg boots
michael kors outlet
louis vuitton outlet
jordan shoes
air jordans
coach outlet
ugg boots
ugg boots on sale
canada goose outlet
ray ban sunglasses
oakley sunglasses
coach outlet online
canada goose coats
timberland boots
michael kors outlet
coach factory outlet
coach outlet store
uggs clearance
canada goose jackets
ugg outlet store
ugg outlet
ray ban sunglasses
cheap ray bans
ugg boots
michael kors outlet store
louis vuitton outlet store
red bottoms
ugg outlet
pandora jewelry
christian louboutin outlet
mulberry bags
ugg outlet
canada goose jackets
kate spade
polo ralph lauren outlet
ugg shoes
canada goose jackets
ugg outlet
adidas nmd
supreme clothing
nike store
ugg outlet store
coach outlet
moncler jackets
ugg outlet store
tory burch outlet store
michael kors handbags
pandora charms
discount ray ban sunglasses
jordans
ugg outlet
ugg boots
louis vuitton outlet
valentino shoes outlet
michael kors outlet clearance
cheap ugg boots
kate spade handbags
ralph lauren outlet
cheap jordans
coach outlet
coach outlet
canada goose clothing
mbt shoes
coach outlet
burberry outlet canada
moncler outlet
adidas shoes
pandora jewelry
polo ralph lauren
burberry outlet
cheap nfl jerseys
coach outlet
north face outlet
canada goose
burberry sale
michael kors handbags
uggs clearance
toms outlet
cheap oakley sunglasses
adidas nmd
salvatore ferragamo
cheap jordan shoes
longchamp handbags
coach outlet
michael kors outlet online
nfl jerseys wholesale
rayban
ray ban sunglasses discount
coach outlet store
adidas nmd
mlb jerseys cheap
michael kors handbags
pandora jewelry
jordan retro 11
michael kors outlet
ray ban sunglasses
adidas yeezy
canada goose outlet
coach factory outlet
ugg boots
moncler jackets
polo ralph lauren outlet online
canada goose outlet
fred perry
pandora jewelry
ugg boots outlet
uggs outlet
air max 2018
pandora charms
ugg boots
polo ralph lauren outlet
coach factory outlet
longchamp uk
ralph lauren outlet online
cheap uggs
coach factory outlet
coach outlet
ralph lauren outlet
louis vuitton
louboutin shoes
ugg outlet
michael kors canada
cheap ray ban sunglasses
adidas yeezy
ugg sandals
canada goose outlet
nmd adidas
ugg ustralia
christian louboutin outlet
michael kors outlet
canada goose outlet
mulberry handbags
nike air max
canada goose jackets
canada goose clothing
pandora charms sale
ugg outlet
yeezy boost
coach outlet
michael kors handbags
ugg outlet
moncler outlet
toms shoes outlet
canada goose jackets
ugg sandals
christian louboutin outlet
polo ralph lauren outlet online
ugg outlet
fitflops
hermes outlet
uggs outlet
coach factory outlet
pandora outlet
valentino shoes
nike outlet
oakley sunglasses
yeezy 350 boost
yeezy boost
ralph lauren uk
louis vuitton outlet store
coach outlet store
canada goose outlet
ugg boots
kate spade outlet
canada goose outlet
cheap uggs
polo ralph lauren
ugg
toms outlet
ugg outlet
cheap oakley sunglasses
longchamp uk
hermes bags
moncler coats
christian louboutin outlet
discount oakley sunglasses
adidas shoes
adidas yeezy
christian louboutin
ugg australia
michael kors outlet
hermes handbags
longchamp outlet
ugg boots
longchamp handbags
burberry outlet
oakley sunglasses
cheap jordans
ralph lauren outlet
michael kors outlet
ralph lauren sale clearance
christian louboutin
ugg boots
polo ralph lauren outlet online
polo ralph lauren
coach factory outlet
louis vuitton outlet
louis vuitton outlet online
moncler jackets
ralph lauren outlet
ugg outlet
coach outlet
uggs
nike huarache
polo ralph lauren outlet
canada goose jackets
canada goose jackets
cheap ray ban sunglasses
nike shoes
adidas superstar
canada goose
yeezy boost 350
tory burch outlet
cheap ray bans
birkenstocks
pandora charms
moncler jackets outlet
ugg outlet
canada goose
ugg boots
adidas shoes
adidas yeezy boost
oakley sunglasses
nmd shoes
ray ban sunglasses discount
north face jackets
moncler outlet
canada goose sale
michael kors factory outlet
oakley sunglasses
ferragamo outlet
adidas outlet
moncler outlet
ray ban sunglasses
pandora charms
cheap mlb jerseys
canada goose jackets
coach outlet
adidas yeezy
custom jerseys store
cheap ray ban sunglasses
cheap ugg boots
ugg sale
michael kors outlet store
cheap jordans
michael kors handbags
adidas shoes
ugg outlet
coach factory outlet online
burberry outlet
coach factory outlet
burberry outlet
pandora jewelry
pandora
air jordan shoes
ugg boots
ralph lauren outlet online
ralph lauren outlet
canada goose
north face jackets
burberry outlet
ugg australia
ugg boots
pandora charms sale clearance
louis vuitton factory outlet
coach factory outlet
canada goose sale
coach factory outlet
ralph lauren uk
hermens bags
michael kors outlet store
polo outlet
ugg outlet
yeezy boost
coach factory outlet
air jordans
kate spade handbag
coach canada
michael kors outlet
louboutin shoes
ralph lauren outlet online
ralph lauren outlet
mulberry outlet
ugg boots for women
toms shoes
coach factory outlet
harden vol 1
ugg outlet
ultra boost
polo ralph lauren outlet online
michael kors canada
canada goose sale
ralph lauren outlet
ralph lauren outlet
coach outlet store
canada goose outlet
coach outlet
uggs on sale
pandora outlet
pandora charms sale
ugg uk
moncler outlet
toms shoes
coach outlet store online
burberry
fred perry polo
coach factorty outlet
coach outlet
timberland outlet
michael kors uk
ugg boots canada
coach outlet
cheap uggs
coach outlet
ralph lauren outlet
ugg boots on sale
canada goose outlet
oakley sunglasses
james harden shoes
coach outlet
polo ralph lauren outlet online
nike cortez
jordan retro
tory burch outlet
canadian goose
red bottoms shoes
coach factory outlet
pandora jewelry
cheap jerseys
kate spade outlet
canada goose sale
michael kors outlet
ferragamo shoes
coach factory outlet
longchamp bags
cheap uggs
coach outlet
toms outlet
ugg outlet online
adidas outlet
pandora uk
louboutin shoes
salvatore ferragamo shoes
nike shoes
coach outlet
cheap uggs
ugg sale
polo ralph lauren outlet online
canada goose uk
mbt shoes
coach bags
pandora jewelry outlet
coach factory outlet online
canada goose jackets
coach outlet store
ugg boots
nike outlet store
michael kors outlet
ralph lauren uk
ugg boots
adidas outlet
cheap jordans for sale
michael kors outlet
nike shoes
north face outlet online
hermes handbags
coach outlet
fitflops sale
uggs canada
moncler jackets
canada goose outlet
polo ralph lauren
red bottom shoes
michael kors outlet
adidas superstar
kate spade
coach factorty outlet
pandora outlet
cheap ray ban sunglasses
ugg slippers
moncler
cheap jerseys from china
canada goose sale
polo outlet
cheap jordans
canada goose outlet
pandora charms sale clearance
air jordan shoes
nmd adidas
ray ban sunglasses
coach outlet
gucci outlet
coach handbags
kate spade bags
ralph lauren sale clearance
cheap jordans
doudoune moncler
superdry
coach outlet store online clearances
cheap jordans
ralph lauren uk
michael kors outlet clearance
birkenstocks
ugg ustralia
jordan shoes
canada goose coats
kate spade outlet store
birkenstock sandals
burberry outlet store
polo ralph lauren outlet online
louis vuitton outlet online
nike outlet
hermes birkin
cat boots
moncler jackets
michael kors outlet clearance
ralph lauren outlet
uggs
canada goose outlet
canada goose
ray ban sunglasses
adidas yeezy boost
louis vuitton outlet
mulberry uk
ugg outlet
nike outlet online
ugg shoes
coach canada
cheap mlb jerseys
nike air max
cheap uggs
michael kors outlet
canada goose uk
michael kors outlet online
coach outlet
coach factory outlet
coach factory outlet
birkenstock sandals
coach outlet
superdry uk
christian louboutin
coach outlet online
ray ban sunglasses
air max 2017
michael kors outlet
coach outlet
cheap jordans free shipping
the north face
north face outlet
mt1011
dfdfdf

cheap coach outlet online

michael kors rea
cheap nfl authentic jerseys
todo camisetas futbol
equipacion atletico de madrid 2019
camisetas retro futbol
comprar camisetas de futbol baratas
borse michael kors outlet
michael kors borse prezzi
michael kors borse outlet
nbaplus horarios
cfb3camisetas
michael kors borse prezzi
mel ouvert caen
heure de priere strasbourg 67200
cheap authentic jerseys
coach crossbody bags on sale
coach outlet online clearance
cheap custom shirts
cheap custom t shirts no minimum
custom shirts online
cheap authentic nfl jerseys
19.99 nfl jerseys
american girl doll wigs
american girl doll wigs cheap
cheap custom phone cases
stubhub miami heat
cheap wigs online
cheap nfl jerseys
cheap nhl jerseys
cheap ralph lauren shirts online
flannel bridesmaid shirts
coach purses on clearance
coach factory online sale invitation
coach factory outlet online login
official coach factory outlet online
coach bags factory outlet
camisetas de marca baratas originais
bounty camisetas de fútbol
2siteweb
cheap custom phone cases
lg tribute phone case
zte zmax pro custom case
cheap lace front wigs
cell phone cases wholesale
cheap coach purses
coach outlet online
coach factory outlet online
peakmill wigs
rosewholesale wigs
infoclick anm
prefisso 045
cheap human hair wigs
nba sportando
nfl shop jerseys
nfl jerseys wholesale
maillot boca junior
maillot asse pas cher
cheap best friend shirts
calciomercatonapoli24
borse michael kors outlet
michael kors väska rea
borse michael kors saldi
polo ralph lauren outlet online
polo ralph lauren factory store
michael kors plånbok
napolicalcio24
coach outlet online
coach handbags clearance
coach purses on clearance
coach factory outlet online login
www coachoutlet com
coach outlet coupon
official coach factory outlet online
nba store eu
polo outlet
polo ralph lauren outlet online
retro nba jerseys cheap
michael kors plånbok
borse michael kors outlet
pochette michael kors prezzo
cheap nfl jerseys
nba sportando
michael kors väska rea
nba replay
coach outlet online store
vložit příspěvek
autor
nadpis
text
JE NUTNO VYPLNIT VŠECHNA POLÍČKA
(pro formátování používejte klasický bb code)

Generálním sponzorem mojich stránek je v tento okamžik Jíťa - Jelen s rekordním příspěvkem dva sumečci, děkuju :)