19:21 7.1.09 - šuf

listopadovej chrchel

Vzbudil jsem se kupodivu bez kocoviny. Aha...ono je to tim že jsem spal až do odpoledne. Matně si vzpomínam, že mě domů nevezla noční tramvaj, protože tou dobou už dávno jezdily běžný denní linky. Zkrátka - včera jsem potkal ženy, pivo a zpěv.

Zvláštní věc, že třeba tenhle blog píšu prakticky výhradně po nějakých pařbách. Že bych byl plnej inspirace? Nebo se díky zbytkovýmu alkoholu vypíná stud, a já mam větší chuť něco světu sdělovat než jindy? Nebo jenom vim, že jsem stejně nepoužitelnej k čemukoliv jinýmu, a tak mi zamyšlený datlování nepřijde jako ztráta času?

Kupování zbytečností je teď velikej hit. A tim nemyslim jenom pod stromeček. Lidstvo se dostalo do 21. století - do doby kdy už se nemusí moc dřít, aby měl člověk co do huby, čim se přikrejt, a aby na něj nepršelo. Ale co s šesti miliardama lidí, který maj přirozenej sklon ....

Ale koho to zajímá? Nejstrašnější poznání, co jsem za posledních dvacet čtyři let učinil je to, že lidi za sebou nenechávaj otisky. Drtivá většina se jich narodí, pak umře a mezi tim se nestane nic co by až tak stálo za řeč. A to je přesně ta myšlenka, která člověku vyskakuje kdykoliv se v tom nekonečným cyklu Vstát-Zažít něco šedivýho-Usnout zastaví. Nebo spíš kdykoliv ten koloběh násilně přeruší opice a následná kocovina?

Ne, tohle neni ráno jako každý jiný. Žiju teď totiž celkem poklidným studentským životem - na mě až trochu moc poklidným. Budí mě Aneta půl osmý a spát chodim o půlnoci. Ani blog nepíšu. Né že by nebylo o čem, ale pod náporem povinností (který stejně až tak neplnim...ale cítim je viset nad sebou jak bouřkovej mrak.A to stačí, aby vám zkazily náladu).. no prostě pod náporem těch povinností mi moje nápady většinou nepřijdou dost dobrý, abych na ně plejtval už tak dost drahocennej čas.

Vidíte, ani teď to neni slavný - už zase mam pocit že tady na blogu opakuju furt to samý. Vono to teda asi nebude jenom pocit. Ale zatim si nikdo nestěžoval (co by si taky kdo stěžoval, hlasovat nohama - tj zavřít wokno je o moc jednodušší :). Chtěl jsem říct - že ani tenhle článek nemá velkou šanci na to být dopsanej a publikovanej, protože - o čem vlastně je? Kdyby tak chlapec radši datlil diplomku. Ale to von né! To von se radši ožere, a ráno pak áchá jak ho bolí hlavička, a že nemůže psát. A von by přitom klidně moh (jak by ne, dyk právě píše, i když něco jinýho). A víte vy co? Končim, a du na ní.
fwfhEpXZmLXF

yWXWJBlCkXU

priligy best price 16465 propecia zekbmh
BOcZkickyLzieueavUc

PWCsAuaI

mobile home insurance in florida mlac car insurance 472
nBdhlxPp

JgLgOxYslovIJP

cheap auto insurance lmy best small business insurance mmie
borsa vuitton

borsa vuitton

borsa vuitton è louis vuitton 2012 ultima Luis Vuitton borse nuova, louis vuitton prezzielegante straordinaria borsa vuittonpiù attraente, outlet vuitton borsementre , luis vuitton borse per diventare le borsa luis vuitton persone borsa vuitton al partito borsa vuitton necessità.borse louis vuitton Molte personeluis vuitton borse vogliono possederlovuitton outlet onlin. Ma Vuitton Prezzi troppo alta. portafolio louis vuitton In realtà,vuitton borse non c'è louis vuitton prezzobisogno dilouis vuitton prezzo preoccuparsi così tanto vuitton Prezzi . Qui, vuitton outlet prezzo si può avere borsa vuittona buon mercato borse vuitton Prezzi per soddisfare louis vuitton prezzile vostre esigenze louis vuitton brand di una luis vuitton borse varietà di borse Vuitton Portafogli . Non si può avere solo borsa Vuitton , è anchevuitton portafogli possibile sfruttareoutlet vuitton borse appieno il suoborse louis vuitton prezzi prezzo basso borse louis vuitton Prezzi vantaggio, per migliorare borse louis vuitton prezziil loro temperamento, borsa luis vuitton per soddisfare iborsa luis vuitton propri bisogni.vuitton borse ha Louis Vuitton borsa Luis Vuitton , le dimensioni presa di borse vuitton , si rivolge a tutte vuitton portafoglile caratteristiche di borse louis vuitton , a prescindere dall'età Vuitton outlet online , tutti possono outlet vuitton borseco-proprietario requisitioutlet louis vuitton. Il nostro negozio presa di louis vuitton in grado di fornirelouis vuitton artsy a basso costo eccellente borsa vuitton .
vložit příspěvek
autor
nadpis
text
JE NUTNO VYPLNIT VŠECHNA POLÍČKA
(pro formátování používejte klasický bb code)

Generálním sponzorem mojich stránek je v tento okamžik Jíťa - Jelen s rekordním příspěvkem dva sumečci, děkuju :)